Anne & Bebek Yogası

 hamile

Anne bebek yogası merkez gücünüzü güçlendirmek, duruşunuzu iyileştirmek, bedeninizi ve zihninizi rahatlatırken bebeğinizle bağınızın güçlenmesini de pekiştirmek için harika bir yoldur. Anne-bebek yogasında sadece annenin beden ve zihnini güçlendirmiyor, bebeklerin beyinlerini ve bedenlerini de uyarıyoruz. Derslerde hem merkez gücün, sırt kaslarının, abdominal bölgenin ve pelvik taban kaslarının güçlendirilmesine hem de boyun, omuzlar ve bedenin geri kalan bölgelerindeki gerginliğin atılmasına yönelik pratikler yapılır.

Aynı zamanda bebeklerinize evinizde de uygulayabileceğiniz kısa masajlar ve bebek yoga rutinleri öğrenirsiniz.
Ders esnasında bebeğinizin ihtiyaçlarına cevap vermek en önemli unsurlardan biridir. Bu gerektiğinde emzirme, beslenme ya da uyumak da olabilir 🙂
Tüm bunların yanı sıra, biliyoruz ki evde bir bebekle tüm günü geçirmek bazen oldukça yalnız hissetmemize sebep olabiliyor. Bu dersler aynı zamanda diğer annelerle tanışmak ve birlikte vakit geçirmek için de bir fırsattır.
Dersler ortalama 45 dk sürüyor. Dersten sonra 1 saate yakın birlikte sağlıklı bir şeyler atıştırıp sohbet edebileceğimiz bir zamanımız da oluyor.
Anne-bebek yogası 2 sınıf şeklindedir. İlk sınıf 2 aylıktan emekleyene kadar olan dönemdeki bebekler içinken, emeklemeye başlayan bebekler (16 aylığa kadar) Aktif Bebek sınıfında buluşmalara katılırlar.
Bundan önce herhangi bir yoga deneyimizin olmasa da derslere rahatlıkla katılabilirsiniz. Dersler her seviyeye açıktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

options_framework_theme Theme by NUDGE MEDIA DESIGN.